Feel the power of
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форум на гилд Chaos and Destruction!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатура - Crixuss

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Crixus
Гост




Кандидатура - Crixuss Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура - Crixuss   Кандидатура - Crixuss EmptyПон Май 02, 2011 9:45 pm

1.Troll Hunter 80 level, Beast Mastery - Crixuss
2.На 19 години съм след 3 дена ги права на 6-ти май,град Русе, казвам се Георги.
3.Бих искал да се присъединя към CaD, защото знам, че са добра PvE гилдия, не са много хора в гилда и гилд райдовете им са успешни. На героя ми не му трябват итеми вече де напълно геарнат съм за сервера, но бих искал да съм в този гилд.
4.Ем общото ми време е малко 3 дена и 20 часа, защото преди 3 седмици бях сменен.
5.Само този герой ми е с един герой си играя само. Smile
6.Имам напълно развити на 450 skill Enchanting и Jewelcrafting. Геара ми е 6к PvE.
7.Гилд райд за мен означава да се съберем определени хора от гилдията ни само и да си направим кефа в инса нали това е игра трябва да ни е забавно Smile хубав гилд райд = хубав инстанс.
8.Идвам заради играта, фъна и емблеми само предмети не ми трябват!
9.Почти винаги мога да идвам за гилд райд сега тая година ще имам матури малко се готвя за тях, но пак мога да идвам.
10.Наясно съм с програмата, но имам един проблем с нея тъй като PC ми е слаб и като пусна TS 3 започва да ми лаги и не мога да си направя dps-то иначе знам какво се прави на всички босове Blood Queen съм бил без никой от райда да умре.
11.Не се ядосвам за игри много само ако се бавим много!
12.Играя още от Classic WoW patch 1.21.1 нещо такова беше Smile
13.
Върнете се в началото Go down
Nightenrage
Spamer
Nightenrage


Брой мнения : 48
Join date : 15.10.2010
Местожителство : varna

Кандидатура - Crixuss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Crixuss   Кандидатура - Crixuss EmptyСря Май 04, 2011 5:45 am

iglejda opiten i svesten + tova ima gear .shtom igrae ot tolkova dulgo bi trqbvalo da si znae kop4etata i mislq ,4e shte e edno dosta dobro populnenie : )

kusmet s kandidatyrata i pokaji snimka na dpsto
Върнете се в началото Go down
Tiberia
Spamer
Tiberia


Брой мнения : 36
Join date : 14.10.2010
Age : 32
Местожителство : Рудозем

Кандидатура - Crixuss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Crixuss   Кандидатура - Crixuss EmptyСря Май 04, 2011 8:17 am

не си споменал и от кой гуилд идваш.
Върнете се в началото Go down
Delvan
Spamer
Delvan


Брой мнения : 19
Join date : 17.10.2010

Кандидатура - Crixuss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Crixuss   Кандидатура - Crixuss EmptyСря Май 04, 2011 8:48 pm

Намери ме в играта да ти видя итемите и да видя кфо дпс праиш . - Delvan
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Spamer



Брой мнения : 16
Join date : 21.03.2011

Кандидатура - Crixuss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Crixuss   Кандидатура - Crixuss EmptyПет Май 13, 2011 7:40 pm

От Wargasm идва...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура - Crixuss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Crixuss   Кандидатура - Crixuss Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура - Crixuss
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» application
» Кандидатура
» Кандидатура
» кандидатура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Feel the power of  :: Become CaD :: Hunter-
Идете на: