Feel the power of
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форум на гилд Chaos and Destruction!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кандидатура - Asiko

Go down 
+2
Doomshroom
asiko
6 posters
АвторСъобщение
asiko




Брой мнения : 2
Join date : 17.05.2011

Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko EmptyВто Май 17, 2011 9:09 am

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате.
- Asiko - Hunter - MM

2: На колко години сте, от къде сте и вашето име?
- 14 години от Козлодуй казвам се Деян.

3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате?
- Ами бил съм в много гилдии, последната ми беше Infusion тя се разпадна заради несериозни играчи.

4: Played time с този герой.
- 11 дена 1 час 30 минути (Героя ми беше друид, но го смених на хънт преди 5 месеца горе-долу по нова година, от тогава го играя PVE)

5: Имате ли алт герои? Ако да - кои са:
- Имам:
-Titozbg - Holy/Retri Paladin (Играл съм го и Prot около 1-2 месеца)
-Forcemove - Feral/Balance Druid (Слабо гиърнат е)

6: Професии, Gear Set (GS) и имате ли Off Gear - какви са те?
- Insc / Herb (В момента ги развивам) 5936gs (Има само един проблем той е, че имам 2 пвп части wrist, който нямам и представа от къде да го сменя (ако някой знае да каже) и другото е wrathful гащи който от 1-2 месеца не ми падат от ICC. Надявам се ако влезна в вашата гилдия да имам късмета да паднат Smile

7: Какво значи за вас "ще има гилд райд"?(подготовка)?
- За хънтъра най-важното е да си набави стрели и патрони. Аз съм попадал в ситуация която посредата на райда ми свършват стрелите от тогава се зареждам с огромно количество стрели. Също така навреме за райда, храна, вода.

8: Колко за важни за Вас, итемите от инстанциите?
- Най-важният итем за мен е DBW много искам да го изпробвам. В предишния ми гилд бях на ръба да го взема, но последния райд който беше за ICC преди да се разпадне гилда не се организира Sad

9: Колко пъти на седмица може да посещавате Guild Raid?
- Редовен съм на всеки райд. Освен ако трябва да пътувам, но ще предупреждавам.

10: Знаете ли какво е TS(team speak) и позлвате ли тази програма (за нас е важно, само така комуникирме по време на ГР)?
- Да, ползвал съм го.

11: В напрегната ситуация по време на гилд райд или спор в гилда, можете ли да запазите самообладание? (имаме ярки личности в гилда и отговорът ви ние важен )
- Свикнал съм когато компютъра ми направи проблем да не се изнервям, така че проблем с мен няма да имате.

12: Добре ще е да сложите и линк към арморито или скрийн на героя ви, със статусите на главната специалност.
- Armory
- Снимка
Върнете се в началото Go down
Doomshroom
Spamer
Doomshroom


Брой мнения : 30
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Varnevo

Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko EmptyСря Май 18, 2011 6:02 am

Изглежда ми стабилна и сериозна кандидатура, а и гиъра е добре. Не знам какво е положението с хънтерите в чад поради някои знайни и незнайни причини... bounce но казвам да.
Върнете се в началото Go down
Thars
Developper
Thars


Брой мнения : 62
Join date : 24.10.2010
Age : 39

Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko EmptyСря Май 18, 2011 9:20 pm

Съжалявам, но не. Гледаме да дигнем малко възрастовата граница в гилда и 14 годинишни не ми звучи добре.

А и...

Цитат :
"3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате?
- Ами бил съм в много гилдии, последната ми беше Infusion тя се разпадна заради несериозни играчи."


Върнете се в началото Go down
asiko




Брой мнения : 2
Join date : 17.05.2011

Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko EmptyСря Май 18, 2011 9:26 pm

Ами за години наистина не са много, но при положение че знам как се бие всеки бос в ICC от работещите в ДФ (без BQ) TOC и по другите инстове и съм ги бил. Като човек знае какво да прави в играта нз какво значение имат годините.
Върнете се в началото Go down
Ultrass_92
Spamer



Брой мнения : 16
Join date : 21.03.2011

Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko EmptyЧет Май 19, 2011 12:47 am

от мен не.... единствения хънтър който съм виждал БМ е батето ... като видя кандидатура с пве спец БМ с двете ръце ДА
Върнете се в началото Go down
Tiberia
Spamer
Tiberia


Брой мнения : 36
Join date : 14.10.2010
Age : 32
Местожителство : Рудозем

Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko EmptyЧет Май 19, 2011 11:24 am

не!
8: Колко за важни за Вас, итемите от инстанциите?
- Най-важният итем за мен е DBW много искам да го изпробвам. В предишния ми гилд бях на ръба да го взема, но последния райд който беше за ICC преди да се разпадне гилда не се организира Sad
аз това го разбирам по следния начин:Играя за итеми,зема ли ги край с райдовете


Върнете се в началото Go down
NegativeLame
Spamer
NegativeLame


Брой мнения : 23
Join date : 20.02.2011
Age : 36
Местожителство : Plovdiv

Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko EmptyСъб Май 21, 2011 6:44 am

От мен имаш ДА. Може да си на 14 години обаче си се постарал с кандидатурата си имаш добър гиар и ми харесват стилът ти Smile
Върнете се в началото Go down
Thars
Developper
Thars


Брой мнения : 62
Join date : 24.10.2010
Age : 39

Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko EmptyСъб Май 21, 2011 7:15 pm

Вкарваме те, но това е последният, вкаран в гуилда хънтър.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатура - Asiko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатура - Asiko   Кандидатура - Asiko Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатура - Asiko
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура
» Кандидатура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Feel the power of  :: Become CaD :: Hunter-
Идете на: