Feel the power of
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форум на гилд Chaos and Destruction!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Megamax Здравейте колеги!

Go down 
+6
Bress
Tiberia
Anathis
Kazana_power
Frisky
Megamax
10 posters
АвторСъобщение
Megamax
Spamer



Брой мнения : 6
Join date : 20.12.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyПон Дек 20, 2010 9:06 am

1: Megamax,Mage,Arcane.

2: 12.04.1994(16години,Април 17),от Шумен,казвам се Денис Радославов Антонов.

3: Играл сам в CAD преди около 5 месеца имах спречкване с гм и бях банат за 3 месеца, а и после трябваше на ново да изтрия стария защото беше 1 лв с итеми пак няма куестове за да го дигна и го изтрих и направих нов със същото име бях казал на тогавашния лидер Jast (не знам сега кои е лидера може още да е той),
че сам банат за 3 месеца и да не ме киква но той явно е забравил и когато е видял,че не сам влизал доста време онлайн ме е кикна и мисля, че Jast ще се сети за мене.

4: 8 дена общо 5 дена 80 левел.

5: Да имам Warlock-80lv(Pars),Palladin-80lv(Erlong),Warrior-80lv(Zvercheto).Се пак играя от доста време. Rolling Eyes

6: GS-5174 Професии Inscription(Max),Herbalism(Max).off gear-нямам.

7: За мене това означава да си подредя плановете така,че да мога да присъствам на гуилд раида (почти няма случай в който да изпусна гуилд раид).

8: Важни са само ако ми трябват.

9: Колкото раида има стига да нямам някакъв технически проблем или да не сам ангажиран през това време по което се провежда райда(но по принцип нямам такива проблеми така,че почти винаги сам на линия).

10: не,не зная (но ако се налага ще разбера какво е и как се ползва).

11: Определено нямам проблем с нервите.Твърдо да мога да запазя самообладание.

12: http://store.picbg.net/pubpic/56/30/decb755c55c95630.jpg http://store.picbg.net/pubpic/92/30/3e5c8f2391d89230.jpg (ако не ме приемете само защото повечето ми итеми ми са пвп само да кажа,че се пак от раидове се събират тези марки и с тях се купуват пве итеми а в най скоро време ще ги сабера и тях но рандом инстанци доста по трудно) Sad Sad
Върнете се в началото Go down
Frisky
Spamer
Frisky


Брой мнения : 40
Join date : 14.10.2010
Age : 33
Местожителство : Бургас

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyВто Дек 21, 2010 2:40 am

Аз съм пас оставям другите да кажат мнение . Не съм маг или далекобоен клас герой ако бях щеше да имаш не и плюс това в CaD се играе с ПВЕ дрехи , първо събери добър ПВЕ геар който да надхвърля примерно 5250 - 5300 и тогава пак пробвай.
Върнете се в началото Go down
Megamax
Spamer



Брой мнения : 6
Join date : 20.12.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyВто Дек 21, 2010 3:36 am

Frisky написа:
Аз съм пас оставям другите да кажат мнение . Не съм маг или далекобоен клас герой ако бях щеше да имаш не и плюс това в CaD се играе с ПВЕ дрехи , първо събери добър ПВЕ геар който да надхвърля примерно 5250 - 5300 и тогава пак пробвай.

приятелю да ти кажа честно с рандом раидове става доста трудно и да не казвам невъзможно бил сам и преди в КАД знам как се организират и нямаx никакви проблеми нито с лидерите нито с playerite в гуйлда.
Върнете се в началото Go down
Frisky
Spamer
Frisky


Брой мнения : 40
Join date : 14.10.2010
Age : 33
Местожителство : Бургас

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyВто Дек 21, 2010 4:34 am

Аз също нямам проблем с тебе просто казвам как стоят нещата , ако лидерите решат да те вземат съм зад тях , просто казвам как стоят нещата (ти мн добре ги знаеш щом си бил в гилдията). Smile
Върнете се в началото Go down
Kazana_power




Брой мнения : 2
Join date : 18.12.2010
Age : 31
Местожителство : Разград

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyВто Дек 21, 2010 11:53 am

Е....трудно е с рандом рейдове да така е....ама пък не е невъзможно Smile Един фр като ми каза задължително в гилда ПВЕ гиар и бацах здраво само пве почти всеки ден за да вляза в гилда.А относно отношение не приличаш на агресор или на някаква отрицателна личност но и моето мнение е неутрално...но незнам дали ми се зачита гласа.... нищо де просто изказвам мнение Smile
Върнете се в началото Go down
Anathis
Developper
Anathis


Брой мнения : 64
Join date : 14.10.2010
Age : 32

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyВто Дек 21, 2010 7:11 pm

Имаме много магета в гуилда сериозни и отговорни , но не и ПВП . Сори НЕ от мен,това не е ПВП гуилд.
Върнете се в началото Go down
Tiberia
Spamer
Tiberia


Брой мнения : 36
Join date : 14.10.2010
Age : 32
Местожителство : Рудозем

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyВто Дек 21, 2010 10:22 pm

от снимката която си постнал не се разбира сета ти(кое ти е ПВП и кое не) нито пък и с какви таланти смяташ да играеш ако дойдеш при нас аз съм пас за сега
Върнете се в началото Go down
Megamax
Spamer



Брой мнения : 6
Join date : 20.12.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyСря Дек 22, 2010 2:17 am

Tiberia написа:
от снимката която си постнал не се разбира сета ти(кое ти е ПВП и кое не) нито пък и с какви таланти смяташ да играеш ако дойдеш при нас аз съм пас за сега

играя аркане ПВП,ПВЕ сащотака мога Фире ПВЕ относно итемите повечето са пвп защото с рандом райдовете знаете как е няма смисъл да коментирам а за талантите които иска да ги види да ми пише в игра и да ме види ако толкова се интересува Sad
Върнете се в началото Go down
Bress
Spamer



Брой мнения : 23
Join date : 29.10.2010

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyСря Дек 22, 2010 4:14 am

НЕ от мен
Върнете се в началото Go down
Regain
Spamer
Regain


Брой мнения : 44
Join date : 07.12.2010
Age : 29
Местожителство : гр. Пазарджик

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyСря Дек 22, 2010 5:41 am

Tiberia написа:
от снимката която си постнал не се разбира сета ти(кое ти е ПВП и кое не) нито пък и с какви таланти смяташ да играеш ако дойдеш при нас аз съм пас за сега

http://armory.dragonfire-bg.net/character-sheet.xml?r=DragonFire&cn=Megamax . Предлагам вече да слагат направо линк към арморито.
Върнете се в началото Go down
Megamax
Spamer



Брой мнения : 6
Join date : 20.12.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyСря Дек 22, 2010 7:29 am

Bress написа:
НЕ от мен

поне да беше казал причината
Върнете се в началото Go down
Megamax
Spamer



Брой мнения : 6
Join date : 20.12.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyНед Дек 26, 2010 9:55 pm

Anathis написа:
Имаме много магета в гуилда сериозни и отговорни , но не и ПВП . Сори НЕ от мен,това не е ПВП гуилд.

Аре де какво толкос ще го сабера тоя ПВЕ сет ама как да го събера от рандом райдове като хората си ходят с гуйлда Sad
Върнете се в началото Go down
Desirea
Developper
Desirea


Брой мнения : 85
Join date : 04.11.2010
Age : 29
Местожителство : Над Всичко

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyВто Дек 28, 2010 2:50 am

ГЪЛЪБИ
Върнете се в началото Go down
Doomshroom
Spamer
Doomshroom


Брой мнения : 30
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Varnevo

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyВто Дек 28, 2010 6:25 am

ako mislish che nqma random raidowe napishi /join world
Върнете се в началото Go down
Megamax
Spamer



Брой мнения : 6
Join date : 20.12.2010
Age : 30
Местожителство : Шумен

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyСря Дек 29, 2010 1:25 pm

Doomshroom написа:
ako mislish che nqma random raidowe napishi /join world


ne kazvam 4e nqma raidove prosto ne sa organizirani 1 bos se bie drug ne q biete q ne ....
Върнете се в началото Go down
Desirea
Developper
Desirea


Брой мнения : 85
Join date : 04.11.2010
Age : 29
Местожителство : Над Всичко

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyСря Дек 29, 2010 4:11 pm

6к дпс ,като се замислиш ,че аз съз зеленото ми дк правя 5к ,а регайн прави 12к ти казвам НЕ
Върнете се в началото Go down
Anathis
Developper
Anathis


Брой мнения : 64
Join date : 14.10.2010
Age : 32

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyСря Дек 29, 2010 6:13 pm

Няма какво да се замисляш просто , с тези пвп итеми не си за тука . Това с рандомите не ти е оправдание .
Върнете се в началото Go down
Doomshroom
Spamer
Doomshroom


Брой мнения : 30
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Varnevo

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyЧет Дек 30, 2010 12:52 pm

btw snimkata na 26k arcane blast ne e nishto osobeno za icc + towa kato oomwash na 2-q trash kakwo ostawa za bosa
Върнете се в началото Go down
Bress
Spamer



Брой мнения : 23
Join date : 29.10.2010

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyЧет Дек 30, 2010 10:56 pm

Абе защо още пишете тук няма смилъл тои човека е ПВП не ни трябва НЕ
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 141
Join date : 13.10.2010
Местожителство : Бургас

Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! EmptyСъб Яну 01, 2011 5:10 am

Край на спама!!! НЕ
Върнете се в началото Go down
https://cadforum.bulgarianforum.net
Sponsored content





Megamax Здравейте колеги! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Megamax Здравейте колеги!   Megamax Здравейте колеги! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Megamax Здравейте колеги!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Feel the power of  :: Become CaD :: Mage-
Идете на: