Feel the power of
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форум на гилд Chaos and Destruction!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Апел към висшестоящите

Go down 
+3
Thars
Newmaster
NegativeLame
7 posters
АвторСъобщение
NegativeLame
Spamer
NegativeLame


Брой мнения : 23
Join date : 20.02.2011
Age : 36
Местожителство : Plovdiv

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyПон Апр 18, 2011 9:58 pm

В тази тема искам да попитам нашите мили водачи - До кога ?
До кога ще продължавате да се карате по между си ?!?!?!
Как очаквате добър и сплотен гилд след като вие самите не можете да се разберете помежду си ?!?!?!
Хайде моля ви се големи хора сме все пак ... да спрем с изпълненията на първокласници.
Пиша тази тема и искам много внимателно да я прочетете ... ВАШИТЕ караници рефлектират върху нас мембарите.. ето тая седмица няма райдове понеже вие неможете да се спогодите кой е по-велик !!!!!
Дкп система ли ?!?! What the :*!!! Вие се изпокарахте още докато тествате представяте ли си какво ще стане ако заработим по нея ?
Помислете си добре какво ще правите оттук нататъка защото нещата отиват на зле!
Тая седмица няма райдове ОК. Другата всички ще идат по рандоми ОК, на третата седмица облечените ви хора ще си потърсят ПВЕ гилд за да играят свестно ПВЕ.
И нека запитам - на колко години е КАД и това ли трябва да стане накрая с гилда понеже 5 човека трябва да си (извинявам се за израза) МЕРЯТ ПИШКИТЕ секи път ?!?!!?!?!
Върнете се в началото Go down
Newmaster
Spamer
Newmaster


Брой мнения : 30
Join date : 04.11.2010
Age : 29
Местожителство : Варна

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyВто Апр 19, 2011 12:06 am

прав е...
Върнете се в началото Go down
Thars
Developper
Thars


Брой мнения : 62
Join date : 24.10.2010
Age : 39

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyВто Апр 19, 2011 2:03 am

Цитат :
И нека запитам - на колко години е КАД и това ли трябва да стане накрая с гилда понеже 5 човека трябва да си (извинявам се за израза) МЕРЯТ ПИШКИТЕ секи път ?!?!!?!?!

Не си разбрала какво въобще е станало. Заключенията ти се базират на неистини, което прави изводите ти невалидни.
За това какво е станало, питайте skareface или jast. И нещата нямат нищо общо с дкп, просто се случиха, след като тествахме адона. wasntme
Върнете се в началото Go down
NegativeLame
Spamer
NegativeLame


Брой мнения : 23
Join date : 20.02.2011
Age : 36
Местожителство : Plovdiv

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyВто Апр 19, 2011 2:54 am

Thars написа:
Цитат :
И нека запитам - на колко години е КАД и това ли трябва да стане накрая с гилда понеже 5 човека трябва да си (извинявам се за израза) МЕРЯТ ПИШКИТЕ секи път ?!?!!?!?!

Не си разбрала какво въобще е станало. Заключенията ти се базират на неистини, което прави изводите ти невалидни.
За това какво е станало, питайте skareface или jast. И нещата нямат нищо общо с дкп, просто се случиха, след като тествахме адона. wasntme
thars, не се заяждам, не искам да ме разбирате погрешно.
Ако заключенията ми са грешни това пак е по вина на лидерите, защото не давате гласност на решенията си.
И искам да обърнете внимание че ако аз съм си извадила грешни заключения значи по-голямата част от гилда си е извадил същите, понеже тази тема е написана в последствие на информацията която имам от самите мембари.
Не забравяйте че ние също сме част от КАД, обяснете моля какво точно става, тук в тази тема защото неяснотите ще имат лош край. Ако хората не са просветлени по въпроса и си мислят че всичко това се случва поради неразбирателство между вас, повярвай ми мн скоро ще започнат да напускат (визирам новите членове, които не са обвързани все още толкова добре с гилда).
Върнете се в началото Go down
MAXI
Spamer



Брой мнения : 24
Join date : 29.10.2010

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyВто Апр 19, 2011 4:42 am

Нали JAST само крещи, нали само вика, нали не може да дава итеми правилно или пък ги дава много бавно, инв хора в гилда, прави си раидове когато на него му е кеф и какво ли още не чух по мои адрес. а КРАи това беше !!!
в1прос с1м офицерите :
добре де защо не раидвате ? нали има по умни и по ПРОТА от йаст " защо не раидвате без него има танкове има хеал има ДПС РАИДВАИТЕ къв е проблема ? ( офицерите 1 раид ли не можете да саберете ? )



НО НА Jast МУ ПИСНА ДА СЛУша само "е извинявам се" " ама без да искам" забравих" на НЯКОИ скриптнат БОС след поредния ПРОВАЛ на ГР и да гледаме умно след това и да чакаме боса сам да умре.
КОГАТО ИМА ХОРА ГОТОВИ ДА ИГРАЯТ " БЕЗ ДЕЦКИ ИЗПЪЛНЕНИЯ И БЕЗ ИЗВИНЕНИЯ" , КОГАТО ИМА ХОРА КОИТО СТОЯТ ДО КРАЯ НА РАИДА , КОГАТО ИМА ХОРА КОИТО НЕ СА ЗА 1 ОПРЕДЕЛ ИТЕМ В ЦЕЛИЯ ИНС е тогава можвте да ми пишете някои п1т и да се върна да си раидваме.
Върнете се в началото Go down
Desirea
Developper
Desirea


Брой мнения : 85
Join date : 04.11.2010
Age : 29
Местожителство : Над Всичко

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyВто Апр 19, 2011 8:58 am

Моето решение е следното:Или Батето GM или Джаст се връща в гилда u кика тоя Скарфейс (не го знам къв е не ма и е*е).В тоя гилд съм от началото на уотлк и не искам да се разпада.CaD nad Vsichko! ,както казваше 1 мъдрец xD
Върнете се в началото Go down
Newmaster
Spamer
Newmaster


Брой мнения : 30
Join date : 04.11.2010
Age : 29
Местожителство : Варна

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyВто Апр 19, 2011 9:00 am

MAXI написа:
добре де защо не раидвате ? нали има по умни и по ПРОТА от йаст " защо не раидвате без него има танкове има хеал има ДПС РАИДВАИТЕ къв е проблема ? ( офицерите 1 раид ли не можете да саберете ? )
Не е същото без нашия лидер, без нашия ГМ. След тази случка почти не съм играл, защото тръпката и смисъла на това което правим всички от гуилда си отиде като от нищо(поне за мен) и ако не се върнеш най-вероятното е да се откажа от уоуа...и тука създателя на темата иска да каже, че не си струва за такова нещо КАД след толкова дълго време да се разпадне по такъв начин... Всички искаме най-доброто за гуилда и понякога се налага да изкажем и нашето мнение ако нещо ни се струва неправилно например дали да се инв хора(което ако не се лъжа е част от конфликта) или не знам си какво.
Надявам се да се върнеш и гуилда да се върне към стария режим и дори по-добре!
Върнете се в началото Go down
Anathis
Developper
Anathis


Брой мнения : 64
Join date : 14.10.2010
Age : 32

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyВто Апр 19, 2011 5:06 pm

Взех си малко почивка и пак интриги ... CAD няма да се разпадне.
Върнете се в началото Go down
Skareface




Брой мнения : 4
Join date : 29.10.2010

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyНед Апр 24, 2011 5:46 am

Абе,диария ли си Десиреа ли си,не си ти човека,които ще предлага.Още повече че си тук,само от LK така че мен ме боли кура,дали тебе те е...е или теб някои те е....е.Аааааа,кажи що си смени nicka:D

Върнете се в началото Go down
Desirea
Developper
Desirea


Брой мнения : 85
Join date : 04.11.2010
Age : 29
Местожителство : Над Всичко

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyНед Апр 24, 2011 6:44 am

Едва ли е било нещо свързано с тебе.Ти точно ,откакто почна да си придаваш педераските номера по райдовете от тогава ми правиш впечатление преди това си беше просто някав пве бот ,дето даже не знаех ,че е в гилда.


Последната промяна е направена от Desirea на Нед Апр 24, 2011 6:47 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Desirea
Developper
Desirea


Брой мнения : 85
Join date : 04.11.2010
Age : 29
Местожителство : Над Всичко

Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите EmptyНед Апр 24, 2011 6:47 am

и като сложиш 50 запетайки на рандом места не изглеждаш интелигентен (само за инфото)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апел към висшестоящите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апел към висшестоящите   Апел към висшестоящите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апел към висшестоящите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Feel the power of  :: CaD :: Предложения-
Идете на: