Feel the power of
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форум на гилд Chaos and Destruction!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 кандидатура

Go down 
+3
Doomshroom
Tiberia
Sadeye
7 posters
АвторСъобщение
iliqn
Гост




кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: кандидатура   кандидатура EmptyСря Апр 20, 2011 8:11 pm

1: Име на героя, клас и специалността с която кандидатствате. --- Thekillers, priest, Holy
2: На колко години сте, от къде сте и вашето име? Илиян, от Стара Загора на 19 години
3: Защо избрахте CaD, от кой предишен гилд идвате?--- Бил сам в доста Guilds да започна от TBC (Mrasni ku4ki, Създаде се Nurfed, Bradars and arms), на Wotlk (Scripted PVP, Infusion доста време без учих за изпити)
4: Played time с този герой.-- показва ми че е 4 месеца но мисля че е повече понеже играя още от ТБЦ (от началото)
5: Имате ли алт герои? Ако да--- Да имам 5 80ки с по 5,8+ PVE (dpspro *resto druid*, Luccy *frostfire mage*, Aizen*MM hunter*,Iliqn*frost dk*)
6: Професии, Gear Set (GS) и имате ли Off Gear - какви са те--- С героя който кандидатствам е JC+ench (иначе имам всяка професия с алтовете) PVE holy sam 6k s 1 PVP staf (имам и PVE 264level но този ми дава повече Spirit с него постигам така наречената златна среда ) PVE shadow 6к, PVP sam 6153
7: Какво значи за вас "ще има гилд райд"?(подготовка)?--- не знам при вас какво означава но в другите гуйлд които бях това беше време в което (ако има нова инстанция ) да се подготвим със стратегия Buff, kolbi, ...Най вече да сме навреме. защото много мразя да има час 20:00 за раид и да идват в 21:30 през това време може да минем инстанцията.
8: Колко за важни за Вас, итемите от инстанциите?-- В момента няма итем който да ми трябва просто си търся Guild със сериозни PVE играчи
9: Колко пъти на седмица може да посещавате Guild Raid?---- Не сам запознат със часовете но мога да кажа кога сам свободен в зависимост от смяната в която сам в университета и вечер до 11-12 часа (имам и личен живот)
10: Знаете ли какво е TS(team speak) и позлвате ли тази програма (за нас е важно, само така комуникирме по време на ГР)?--Абсолютно ДА аз по принцип не обичам да играя без да говоря със някои (без интересно е).
11: В напрегната ситуация по време на гилд райд или спор в гилда, можете ли да запазите самообладание? (имаме ярки личности в гилда и отговорът ви ние важен Smile )>-- В малкото си житейски опит сам разбрал, че ако не става дума за мене (или не сам пряко замесен) е по-добре да си замълча.
12: Добре ще е да сложите и линк към арморито или скрийн на героя ви, със статусите на главната специалност.
Priestove (не възкликвайте веднага че сам БОТ и сам слагал интелект ( ще разберете защо на Bood Quin до сега сам го бил 5 пати и мана ми никога не са падали под 70% (като другия HEAl му е off spec , защото попринцип healvam sam 10ka) може да е грешка но така играя и сам по доволен от Intelect вместоSpirit/sp.
кандидатура Wowscrnshot042111095513
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 141
Join date : 13.10.2010
Местожителство : Бургас

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyЧет Апр 21, 2011 10:26 pm

Честно да ти кажа, имаме 4-5 холи попчета, които са ни редовни и ни стигат за райдовете, нищо лично. Имаме нужда от Mage-ове и Warlock-ци. Ако не дъжриш да си с този герой, а можеш с мейджа, ще сме по-доволни. Ако не, на Holy и Shadow ще е по-добре. Но помисли за мейдж-а.
Върнете се в началото Go down
https://cadforum.bulgarianforum.net
thekille
Гост




кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyПет Апр 22, 2011 5:20 pm

На shadow мисля че няма да сам толкова полезен, защото правя от порядъка на 11-12к ДПС което е доста малко. А като Holy
правя по 9-10к HPS понеже сам с хибридни таланти и маната ми са буквално безкрайни. От това което сам виждал на Bood qiun 10k (където трябва най-много хеал) не сам виждал някои да завършва на 80% мана (като в райда няма друид) и като е на 1 място по хеал и авархеал. На приказки звучи невъзможно но и кандидатура по снимка е същото това са само празни приказки (единствения начин да се докаже е да дойдете на раид).
Върнете се в началото Go down
Sadeye
Admin
Sadeye


Брой мнения : 141
Join date : 13.10.2010
Местожителство : Бургас

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyПет Апр 22, 2011 10:44 pm

thekille написа:
(единствения начин да се докаже е да дойдете на раид).

Ние ли дойдем, или да те вземем с нас, че нещо интересно се изказа? И нищо не каза за мейдж...
Върнете се в началото Go down
https://cadforum.bulgarianforum.net
Thekille
Гост




кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyСъб Апр 23, 2011 3:31 am

Ами ако искаш ти ела или аз за мене няма голямо значени смисъл аз досега сам ходел ИЦЦ само с 9 определени хора със който сам сигурен, че ще убием всичко възможно и със вас да е няма значение все пак искате да видите как хеал. А относно магето то ми е някак си безинтересно (много е лесно с него) обичам да има напрежение затова винаги хеалвам сам ИЦЦ 10.
Върнете се в началото Go down
Tiberia
Spamer
Tiberia


Брой мнения : 36
Join date : 14.10.2010
Age : 32
Местожителство : Рудозем

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyНед Апр 24, 2011 3:31 am

е да ама като не ни трябва свещен поп как да стане?
Върнете се в началото Go down
Doomshroom
Spamer
Doomshroom


Брой мнения : 30
Join date : 12.12.2010
Age : 29
Местожителство : Varnevo

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyНед Апр 24, 2011 4:23 am

1к хпс ги правя на шадоу прави си равносметка
Върнете се в началото Go down
Desirea
Developper
Desirea


Брой мнения : 85
Join date : 04.11.2010
Age : 29
Местожителство : Над Всичко

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyНед Апр 24, 2011 6:57 am

твърдо НИЕ !
Върнете се в началото Go down
thekille
Гост




кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyНед Апр 24, 2011 5:58 pm

Както казах няма проблем само ми трябва час и дата.А за 1к хпс че това е абсолютно нормално даже ще е лошо ако не го правиш се пак хеал абсолютно всички може да е с малко но като са много.... А и щом сте преценили че не ви трябва ок. А и не сам човек който се натрапва и моли. Само поради 1 причина избрах да кандидатствам във вашия гуилд (разбрах от 1 фр че когато има Гуилд раид винаги има в определения час 25 мембара готови за инс което говори за добра организация до тука само го виждал това само в още 1 гуилд в DND (aliance) дори когато бях в Nurfed пак влизаха само редовните 15-16 човека и чакахме другите да се сетят или дотътрят че има гуилд раид). Както казах няма да се моля има само 1 отговор ДА или НЕ.
Върнете се в началото Go down
MAXI
Spamer



Брой мнения : 24
Join date : 29.10.2010

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyНед Апр 24, 2011 8:31 pm

пиши ми в играта на JAST ili maxi
Върнете се в началото Go down
Frostboy

Frostboy


Брой мнения : 3
Join date : 28.10.2010
Age : 38
Местожителство : Plovdiv

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyПон Апр 25, 2011 3:03 am

С Thekillers съм играл на TBC тогава беше holy paladin и мисля , че от heal разбира има и добър геар .
Относно кандидатурата съм за , но нека нашите holy попове си кажат мнението заедно с Jast
Върнете се в началото Go down
MAXI
Spamer



Брой мнения : 24
Join date : 29.10.2010

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyВто Май 03, 2011 11:56 pm

пиши на някои офицер или на мене да те адна.
Върнете се в началото Go down
Delvan
Spamer
Delvan


Брой мнения : 19
Join date : 17.10.2010

кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура EmptyСря Май 04, 2011 8:50 pm

пиши ми в играта - Делван
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





кандидатура Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кандидатура   кандидатура Empty

Върнете се в началото Go down
 
кандидатура
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кандидатура
» Кандидатура
» кандидатура
» Кандидатура :)
» Кандидатура

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Feel the power of  :: Become CaD :: Priest-
Идете на: