Feel the power of
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във форум на гилд Chaos and Destruction!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 from Sammuel to CaD

Go down 
АвторСъобщение
Gosheto
Гост




from Sammuel to CaD Empty
ПисанеЗаглавие: from Sammuel to CaD   from Sammuel to CaD EmptyПон Май 30, 2011 11:03 am

1.Sammuel / Holy Paladin
2.20 години / гр.Русе /Георги
3.Бях алианс преди хорде заради приятелчета предишен ник Frostfury член на Proven GM Arcy-причина за напускане приятел(Allianceflex) ,Out of control GM Allianceflex-причина за напускане (преместихме се в Eternity) ,Eternity GM Shaiya + Darkstrike-причина за напускане(change ally to horde) ,The Alliance GM Privileg-причина за напускане (приеха ме в Proven) и други малки сега съм във Buff me Im Famous приятелчета от квартала.Избрах CaD защото гилда е ненадминът в ПвЕ-то п.с. и обичам Anti Very Happy който е също бивш алианс гном войн /bow също така гилда е много стар и ме връща още вав времената на лага и дисконекта на ДФ които не бяха чак толкова зле :Д още като алианс като го видях и исках да бъда част от него много ме радва името и членовете в него си разбират от игричката евала никой от гилда не ми е направил лошо впечатление културни хора.
4.от 2.0.12 версия на сървара вече му изгубих годините доста са но поради доста смени немога да покажа точен плей тайм 3 години но лифер от там се е натрупал доста Very Happy
5.алтове нямам тук искам да отбележа,че в момента чакам за смяна на Holy Paladin да се надявам да е до 2 дена Very Happy сега съм Warrlock понеже всеки момент може да ме сумнат докато си играя и да ме сменят реших да постна кандидатурата тук.
6.Със смяната на класа чакам и за смяна на проф Enchanting 450/450 Mining 450/450 5853 PvP със PvE-to съм зле имам няколко части но са скръбни вести надахал сам се много за PvE обожавам да хеалвам е винаги се боря за парвите места,знам че сте ПвЕ гилд а на мен може да се каже,че ми е дотегнало от ПвП така че мога да ресна релентлеса на Т10 не е проблем.
7.подранил преди инвайта надахан да накара групата си да повръща кръв с идялно подбрани таланти от недрата на професионализма(реклама) и ест храни и реаджани,и разбира се Winamp ако няма талк със зареден Дистърбед за да няма wipove ;]
8.Разбира се, лоота е важен но следвам принципите си ако има член който се нуждае от итема повече от мен аз съм пас Smile
9.Работлив човек съм ако не съм на работа не е проблем нито време нито час п.с. Събота и Неделя почивам + празниците.
10.Не съм я практикувал но едва ли е нещо сложно :Д
11.Играя защото ми е готино и ми харесва.
12
Върнете се в началото Go down
NegativeLame
Spamer
NegativeLame


Брой мнения : 23
Join date : 20.02.2011
Age : 36
Местожителство : Plovdiv

from Sammuel to CaD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: from Sammuel to CaD   from Sammuel to CaD EmptyПон Май 30, 2011 9:01 pm

http://cadguild.forum.st/ ПОРАДИ ТЕХНИчЕСКИ УСЛОЖНЕНИЯ ТОВА Е НОВИЯ ФОРУМ НА КАД МОЛЯ ВСЕКИ КОЙТО Е ПУСНАЛ КАНДИДАТУРА ТУК ДА Я ПОДАДЕ НАНОВО ТАМ. ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА СЪЗДАДЕНОТО НЕУДОБСТВО.
Върнете се в началото Go down
NegativeLame
Spamer
NegativeLame


Брой мнения : 23
Join date : 20.02.2011
Age : 36
Местожителство : Plovdiv

from Sammuel to CaD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: from Sammuel to CaD   from Sammuel to CaD EmptyПон Май 30, 2011 11:22 pm

NegativeLame написа:
http://cadguild.forum.st/ ПОРАДИ ТЕХНИчЕСКИ УСЛОЖНЕНИЯ ТОВА Е НОВИЯ ФОРУМ НА КАД МОЛЯ ВСЕКИ КОЙТО Е ПУСНАЛ КАНДИДАТУРА ТУК ДА Я ПОДАДЕ НАНОВО ТАМ. ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА СЪЗДАДЕНОТО НЕУДОБСТВО.


Аз съм Bashira BTW Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





from Sammuel to CaD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: from Sammuel to CaD   from Sammuel to CaD Empty

Върнете се в началото Go down
 
from Sammuel to CaD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Feel the power of  :: Become CaD :: Paladin-
Идете на: